פריצה, כמו גם פילוסופיה: Surveillance לציין

אם אתה לא מקוון מתחת לסלע (אם כי ייתכן שתרצה עכשיו) אתה קרוב לוודאי שראיתי אתמול של הודעה מ Spiegel כי חשוף NSA יש קטלוג משלה עבור גאדג ‘טים מרגלים. היום הם פרסמו גרפיקה אינטראקטיבית עם תוכן הקטלוג, כמו גם אם אתה לא מבקר שגרתי של פריצה & פילוסופיה, אתה הולך רוצה להעיף מבט על זה. אני מציע להעיף מבט על איראטונק, בקטגוריה “חומרה במחשב”. כפי שהודעה מסבירה, Iratemonk הוא

שתל מוסתר בקושחה של כוננים קשים של מקבלי כולל מערב דיגיטלי, Seagate, Maxtor, כמו גם סמסונג המחליף את האתחול הראשי שיא (MBR).

זה לא להסיר אם היצרנים הם שותפים להשתיל Iratemonk בחומרה שלהם, או אם NSA רק הקימה אותו לעבוד עם כוננים אלה. כך או כך, הוא מגביר שאלה מכרעת: בדיוק איך אנו מבינים שאנחנו יכולים לסמוך על החומרה? התגובה הקצרה היא שאנחנו לא יכולים. על פי הטקסט המלווה את הגרפיקה, NSA

… [התקנות] יחידות חומרה במחשב ממוקד על-ידי, לדוגמה, ליירט את הגאדג’ט כאשר זה מאוד להיות מסופק לנמען המיועד שלה, תהליך The NSA שיחות של Interdicon ‘.

אנחנו מעוניינים לשמוע את הפעולות שלך על כך: היא הנסיבות כמו קודר כפי שזה נראה? בדיוק איך אתה מפתח מערכת שאתה מבין שאתה יכול לסמוך? האם יש סוג של אפשרויות כי הרבה יותר טוב הבטחת אתה לא להיות spied ב? נבדק עוד יותר.

באשר לחלופות, אני רוצה להציג מצב אחד כאמור על ידי [חסן אלתי]. סביר להניח שראית אותו בטלוויזיה או בטד שלו; הוא האדם שהציף את ה- FBI בנתונים על עצמו.

הוא התגורר לאוניברסיטה שלי כדי לספק הרצאה על חוויותיו עם מעקב לציין, כמו גם עשה כמה נקודות מרתקות שראוי לחזור. ראשיתן היא כי מידע הוא סחורה, כמו גם לקבל גישה לחיים האישיים שלך הוא בעל ערך. על ידי אספקת חברות אלה עם כמויות גדולות של נתונים אישיים, אתה בעצם “מציף את השוק”. אם כולם שיתפו את הנתונים שלהם במידה זו, הוא מאמין שהמעקב ציין לא יכול היה לשמור על קשר (ואם לא ראית [אלתי] שיחה, זה הולך שיטה מעבר לפייסבוק: הוא לוקח תמונות של כל ארוחה שהוא אוכל, כל שירותים הוא משתמש, כל חדר במלון … הכל).

זה רעיון מרתק, כמו גם אם אנחנו באמת מסתיים להיות תרבות של שיתוף, עתיד כזה עשוי להיות בלתי נמנע. אולי זה אפשרי להרוות את הסייברספייס עם מידע עד לנקודה שבה הם נקברו האני האמיתי שלנו ברעש, כמו גם אני מסכים כי מידע עומס על אדם / אדם עשוי לצייר מצג שווא מוזר מאוד – או לא להסיר ייצוג – אשר עשוי לעבוד לטובתך. עבור [אלחי], זה על החזרת תחושה של שליטה, כמו גם זה משהו שהוא משיג לחלוטין. לקראת סוף הדיבור שלו הוא חולק את יומני השרתים שלו, והצביע על איזו חברות ממשלתיות רואים את האתר שלו, כמו גם מתי. אולי זה אשליה של שליטה, עם זאת [אלתי] היא בהחלט מייצרת, כמו גם להחזיק את הארכיון שלו ולא תוהה אם הממשלה עושה זאת. (סביר להניח שהם).

הנה המקום שבו אני שוב ושבור עם האסטרטגיה הזאת: במהלך ההרצאה שלו באוניברסיטה שלי, [אלתי] נראה כי יש לעניין ישויות ממשלתיות (NSA, FBI, וכו ‘) סוג עם נתונים אלה עם אנשים, אשר – כאשר מטופלים עם ההר המכריע של תצלומים חסרי טעם – יספקו בניסיון לפרופיל. זה לא אדם מיון עם הנתונים שלך, אם כי. It’s a machine, as well as it doesn’t care exactly how lots of countless photos are out there: that’s a lot more material for it to utilize to make assumptions about you. Their data collection is automatic, global, as well as seemingly limitless. I suspect they’ll gladly integrate anything you supply as well as data it away for reference.

Let us hear your actions in the comments: is it hopeless? has the listing of makers in the catalog influenced your future buying decisions?