מה בשם?

לקחת שלושים שניות מתוך היום שלך, כמו גם לנסות ללעוג לשם המשפחה של האדם שהלחץ את הפוסט הזה. קדימה, זה בסדר. סביר להניח שאתה לא צריך יותר מעשר שניות כדי לגלות עם משהו מנצל את אותו הראשון, באמצע, כמו גם מכתב האחרון. אמנם שום דבר לא יכול להיעשות כדי למנוע הטרדה מבוססת שם משפחה בחצר בית הספר, שמות ראשונים מאוד הם עוד עניין אחד. [Ranthalion] רק לאחרונה סעד עם חברים טובים אשר מצפים תאומים כמו גם עדיין לא לבחור על שמות עבורם. זה קשה מספיק כדי שם ילד אחד, כמו גם אנחנו יכולים לדמיין את עצמנו עולה יום שלם או שניים מקבלים זוגות שם מצחיק לתאומים מתוך המערכות שלנו (Flora, כמו גם FANA, Scylla, כמו גם Charybdis, & C). עם התינוק מקלחת שבועיים משם, [RANTHALION] היה צריך לפעול במהירות בהפקת Namer התינוק שלו.

זה היה צריך להיות משהו שהוא עשוי לעשות בזול הוגן עם חלקים על היד. למרות שהוא עשה אב טיפוס עם Arduino, הוא לא עמד רק כדי לספק אחד משם. Namer תינוקות של Ranthalion] מנצל שני מערכים, אחד עם שמות מדהימים כמו, טוב, Sharktooth Chompenstein, כמו גם אחד עם שמות שגרתיים מנתוני מפקד כגון בוב, קרול, טד, כמו גם אליס. דברים יש קצת שעיר עם נפח השמות הוא קיבל מנות מפקד כמו גם הוא גילה את הערך של progmem לאחסון דברים.

בהפעלה, הוא מסכים ארבעה שמות מן המחסנית המדהימה כמו gag, כמו גם ואז מושך מקבוצת Ho-Hum. עם זאת, בכל פעם שהוא מושך שם שגרתי, יש אפשרות של 25% כי חלק שם מדהים ייכלל. קבל אותך אל הגטים, כמו גם יש לצחוק על שמות אחרים ברשימה מדהימה.