לחוש את כל הדברים עם חיישן סינתטי

מה יידרש כדי להפוך את הבית שלך יותר ממה שאתה? אם לשפוט לפי העלות של מכשירי חשמל נבונים אנו רואים במרכזי הבית בימים אלה, זה ייקח דליים של מזומנים. עם זאת, מה אם אתה עלול להפוך את הבית שלך חכם יותר – או לפחות הרבה יותר שומרי מצוות – עם כמה זול, פונקציה כללי “סופרנסנסורים” כי ליהנות כל מהלך שלך?

נשמע מצמרר, נכון? זה מה [ג’ייבת פקעות], כמו גם את צוותו במכון האינטראקציה של Carnegie Mellon האנושי האנושי האמין כאשר הם יצרו את חיישן הסינתטי “סינתטי,” כמו גם בגלל זה הם מכוונים בכוונה פקה מעיצובם. עם זאת, כמעט כל חיישן אחר תחת השמש הוא על הלוח הקטן: מערך IR, חיישנים אור גלוי, מגנטומטר, טמפרטורה, לחות, כמו גם חיישני לחץ, מיקרופון, pir, כמו גם גלאי EMI. של התוכנית יש גם מודול WiFi, אבל נראה שזה רק עבור קישוריות, כמו גם לא מנוצל עבור חישה, אם כי זה יכול להיות בבירור. כל הנתונים הגולמיים מסונתזים לתמונה כוללת של המתים במגוון הרציף ניצול שילוב של יצרן לגלות, כמו גם אימון אישי.

הסרטון לאחר ההפסקה מראה את החיישן מזהה אירועים נורמליים הביתה ממיקום מרכזי. זה רעיון רב עוצמה, כמו גם אנחנו מסתכלים קדימה לראות בדיוק איך זה נע מ prototype למוצר. כמו גם אם המבקר הנזה מזה מזהה את השם [Gierad], זה עשוי להיות מן ההופעה העבר שלו על דפים אלה עבור שיער מודפס 3D.

[MUA] הטיל אותנו על זה. תודה!