בורגר המלך ציונים פרסום חינם מ Google הביתה עם המפרסמים של גרזן

הם תמיד מנסים לדחוף יותר תוכן לתוך 15 או 30 נקודת טלוויזיה השנייה. בורגר קינג נראה משך אותו עם סדרה של מודעות המנצלות את המכשיר ביתי של Google יושב בחדרים רבים של הצופים. זה עובד ככה: עובד המבורגר הידידותי מסיים את המודעה באומרו “אוקיי גוגל, מהו המבורגר של וופר?” Google Home ואז מעיינות לפעולה קריאת תיאור המוצר מדף ויקיפדיה של בורגר קינג.

טרולים ברחבי האינטרנט קפץ לתוך המערכה. רשימת המרכיבים של וופר כללה בקרוב פריטים כמו גזעי ציפורניים, חולדה, ציאניד, וילד קטן. ויקיפדיה הושיטה מאז שהשינויים ונעלו את הדף.

Google כנראה לא היתה מעורבת בכך, כפי שהם עדכנו במהירות אלגוריתמים זיהוי קולי שלהם כדי להתעלם באופן ספציפי מסחרי. בורגר קינג השיב על ידי re-dubbing אודיו של המסחר עם שחקן קול אחר, אשר הביס את גוש של גוגל. איפה המשחק הזה של חתול ועכבר יסתיים הוא ניחוש של מישהו.

אירוע זה מסמן את הפעם השנייה רק ​​כמה חודשים כי שידור גרם למכשיר מופעל קול כדי לרשום. חזרה בינואר, רוכב דיסק דיווח על סיפור על הד של אמזון הצליח להזמין בתי בובות עבור תושבים רבים של סן דייגו.

עם התקנים כמו Alexa ו- Google Home תמיד מוכן לקבל פקודה, סיפורים כמו זה הולך להיות נורמלי חדש. הדרך היחידה להימנע ממנו לחלוטין היא לא לאפשר את זה בבית שלך. עבור אלה שיש להם מכשיר מופעל קול, להיות זהיר מאוד מה התקנים ושירותים אתה מחבר אותו. אינטרנט של דברים “חכם” מנעולים הדלת כבר מספקים דרכים לפתוח את הדלת של אחד עם פקודה קולית. פורץ בית או דירה לא יכול להיות קל יותר אם אתה רק צריך לשאול סירי כדי לפתוח את הדלת בשבילך. ובעוד כמה התלוננו על היעדר ביטחון ב זלדה גרזן, היינו רועדים כי כאלף זמן מאובטח יותר מאשר מערכת זיהוי קול ללא סיסמה.