סמינר העיתונות של סמסונג להחזיק ביום ראשון הקרוב כדי לתאר את מה שהתרחש בדיוק עם הערה 7

סמסונג הצהירה רשמית הנוגעת לממצאי החקירה על גלקסי הערה המתפוצצת 7. החברה הדרומית קוריאנית, לאחר שהלכה עם תהליך פנים של ניסיון כדי לגלות מדוע הגאדג’ט היה כל כך פגום, חשף שהוא יחשוף את ממצאי החקירה ההיא ביום ראשון בערב הקרוב בסמינר עיתונאים בסיאול, דרום קוריאה.

סמסונג ארגנה סמינר עיתונאים מסור כדי לחשוף את הממצאים הללו. האירוע מסודר למיקום בסיאול, דרום קוריאה, ביום שני, 23 בינואר בשעה 10:00 בבוקר. עם הפרשי הזמן במיקום זה מצביע על כך שדוברי אנגלית יוכלו לתפוס זרם מקוון של האירוע ב- 22 בינואר, בשעה 20:00 בערב ET על ידי כוונון ל- Samsung.com.

סמסונג לא פרסמה סדר יום רשמי, או נקודות דיון, לאירוע המדיה שהוקם, אולם אנו יכולים רק להניח שהמוקד העיקרי יהיה חומרת הגלקסי נוט 7 כמו גם הגורם הבסיסי לחימום יתר, כמו גם ב יש מקרים, פיצוצים.

סמסונג אלקטרוניקה, בנוסף לארגונים מקצועיים עצמאיים שערכו חקירה משלהם באלמנטים שונים באירועי Galaxy Note 7, ישתפו את ממצאיהם. סמסונג תעבור על ממצאי החקירות כמו גם לחשוף נהלים חדשים שסמסונג יישמה בפעולה לאירועים.

זו לא בדיוק תוכנית רשמית לפגישה, אולם היא מספקת תובנה מכובדת לגבי מה שבאמת ייקח את המיקום כשסמסונג מבקשת להראות שהיא לקחה את הבעיות עם ה- Note 7 ברצינות רבה, כמו גם הזמינה את הסיוע מבחוץ חברות כמו גם עסקים כדי להגיע באמת לתחתית מה שהפעיל את הנושא הנרחב עם מכשירי Note 7. אולי הרבה יותר חשוב, סמסונג תדבר באופן דומה גם על נהלי מניעה חדשים שהוכנסו למיקום כדי לוודא שזה לא יקרה שוב עם מכשירים עתידיים, אשר באופן אידיאלי מספיק כדי להחזיר שטח של אמונה צרכנית בעסק גם כן כחומרה שלה.

השערה קודמת הציעה כי סמסונג עצמה לא הייתה מנוסה לחלוטין על סיבת הבעיה, אפילו כאשר זיכרון הגאדג’ט התקיים בקנה מידה עולמי, כמו גם זה פעמיים. אנו יכולים רק לחזות כי סמינר מלא העיתונות המוקדש לבעיה יצביע על כך שחקירה מלאה התרחשה עם שורש הגורם לבעיה מזוהה לבסוף.

(מקור: סמסונג)

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

Samsung Galaxy S8 Photo, תאריך השחרור לדואר לכאורה

האם זה המבט הראשון שלנו להסיר את Samsung Galaxy S8?

זרם חי של טראמפ חנוכה נשיאותית ברשת, כך

עיין בנטפליקס ז’אנרים נסתרים תוך שימוש בקודי טריק [טיפ]

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.