עסקאות טכנולוגיות: עד 30% הנחה על אביזרי מחשב / מק, 50% הנחה על בנק אנקר, 6 $ מטען USB מהיר, הרבה יותר

אם אתה נמצא בשוק לקבל חידוש חדש ופנטסטי לחיים שלך, עם זאת, עם זאת עם ירידה בעלויות, אז יש לך הרבה בהחלט למקום הטוב ביותר. כמו תמיד, יש לנו בחירה של הצעות פנטסטיות המפותחות כדי לחסוך לך מיד כסף, כמו גם לקבל את פני חומרה חדשה לחייך. חפש בעסקאות, גלה משהו שמתאים לך, עם זאת, זכור לפעול במהירות לפני שהמניה מתרוקנת, או שהעלות עולה.

החל, אנו בוחנים את אחיזת המחשב כמו גם אביזרי MAC שנכנסים עם שיעורי הנחה של עד 30%.

כמו כן, יש מטען סוללות נייד של 26,800mAh / בנק חשמל מאנקר, כאשר עלותו מופחתת ב -50%גדולים. או אולי אתה מחפש מטען קיר USB מהיר עם 2 יציאות, ואז בדיוק מה דעתך על אחד שעולה 6 $ בלבד? אולם אחרון לא פחות הוא Eero 2nd-Gen המתאים יחד למערכת WiFi במחיר של 440 $ בלבד. כמו תמיד, ההצעות שצוינו ממש כאן מוצעות רק לפרק זמן מוגבל, או עד שהמניות נמשכות, מה שמתרחש קודם. כך שאם יש לך תוצר של אפשרות שצמצמה במראות שלך, וודא שאתה פועל במהירות לפני שהספק יפוג. תענוג בחיסכון!

מחשב כמו גם אביזרי מק (עד 30% הנחה)

ההצעות הטובות ביותר הן סוג ההצעות בהן אינך צריך לבחור במיוחד מוצר אחד, אולם יש גישה להשיג למגוון חומרה עם הנחות מגוונות. זה בדיוק מה שקורה כאן עם שיעורי הנחה שונים מתוך דברים כמו צגי Viewsonic, כונני פלאש קיצוניים של Sandisk, כמו גם אפילו מקלדת USB חוטית של HP. השתגע כמו גם קבל אחד מכל אחד!

קנה: מחשב כמו גם אביזרי מק מאמזון: עד 30% הנחה

Anker Powercore 26,800mAh Power Bank (49.99 $, בדרך כלל 99.99 $)

אמרנו את זה בעבר, אנו ממשיכים לציין את זה, כמו גם אנו נציין את זה שוב בעתיד הקרוב. אם אתה סמארטפון בינוני עד כבד או טאבלט יחיד, סביר להניח שאתה דורש אחד מהגאדג’טים האלה בחייך. קסם אנקר זה כולל סוללת פנים 26,800mAh, קלט כפול למספר מכשירים, כמו גם את היכולת להציע טעינה מהירה יותר במקום בו תאימות מאפשרת.

קנה: Anker Powercore 26,800mAh Power Bank מאמזון: 50 $ | מחיר מקורי: 100 $

Aukey-Port-Port-Port Quick Wall Charger (6 $ עם קוד קידום, בדרך כלל 19.99 $)

זה לא רק חתיכת סיביות שימושית מאוד, זה גם סגנון אאוט מאומן להפליא המספק אביזר תקע המתקפל כדי להבטיח ניידות מקסימאלית. זה מאפשר לקשר בין שני גאדג’טים באמצעות USB, ששניהם יכולים ליהנות מחדשנות מהירה של Fee 2.0 טעינה מהירה כדי להכניס כוח רב לגאדג’ט התואם ככל האפשר.

והכי חשוב, אתה יכול להשיג את המטען עבור סיביות של 6 $ תוך שימוש בעמידה בקוד הקידום ב- Checkout: Uyholg2W.

קנה: Aukey 2-Ports מטען קיר USB מהיר מאמזון: 6 $ | מחיר מקורי: 20 $

Eero 2nd-Gen התאמה יחד עם מערכת wifi עם תמיכה באלכסה-חבילה של 3 (439.99 $, בדרך כלל 499 $)

מערכת סיביות יפהפייה זו תחליף למעשה את הנתב הקיים שלך כמו גם את מרחיבי המגוון, וזה אידיאלי לאותם בתים שרוצים את כל התשתיות שלהם באמצעות ספק אחד. מערכת WiFi זו המתאימה זה לזה בהחלט תגרד את הגירוד הזה, ומספקים הגברת מהירות של פי שניים מהחומרה המקורית. אם זה סוג המערכת שרצית, אז אתה לא באמת הולך להשיג אותה בפחות מהמחיר הזה.

קנה: Eero 2nd-Gen התאמה יחד עם מערכת wifi עם Alexa Support-חבילה של 3 מאמזון: 439.99 $ | מחיר מקורי: 499 $

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.