אפליקציית PhotoPlay עבור Windows Phone 8 מספקת מסנני תמונות ומסגרות מצטיינות

אינסטגרם נדונה לעתים קרובות כאחת מהיישומים הנפוצים הרבים שעדיין לפלס את דרכה לפלטפורמת ה- Windows Phone של מיקרוסופט, אך ככל שמשתמשים ממשיכים לחכות לבעלות פייסבוק אפליקציה כדי לפלס את דרכה לחנות Windows Phone, כמה מתחרים התבררו שרצו להציע למשתמשי WP מרוצים דרך לחלוק מצליפות עם חברים ומשפחה. הצטרפותם כמו Eye ‘Em בשורות של מה שמכונה’ רוצחי אינסטגרם ‘מגיעה PhotoPlay, אפליקציה חדשה יחסית פורסמה לחנות Windows Phone לפני פחות משבוע. תואם רק לגזע החדש יותר של Windows Phone (8) בנקודה זו, גרסה ל- WP7.x הישנה נמצאת כרגע בעבודות, ועם הממשק הנקי והמלוטש שלה מתאים למדי עם המראה והתחושה של חברת רדמונד מערכת ההפעלה הניידת, בהחלט יש לה פוטנציאל נהדר.

כאשר מצלמות הסמארטפונים מסוגלות כעת להניב תוצאות מדהימות, נולד דור חדש של קנאים נקודתיים וירי. למרות שרשתות חברתיות דיגיטליות השתמשו בתחילה כמו פייסבוק כדי לשתף תמונות, היתרון של אינסטגרם – קשור למסננים, למסגרות ולתכונות העריכה שלה – ראה שהוא הופך להיות ‘הפייסבוק’ של אפליקציות לשיתוף תמונות.

עלייתו המשתוללת של אינסטגרם לראשונה, אם בכלל, עודדה מפתחים אחרים להביא אפליקציות דומות לשולחן, ולמרות שמספר משתמשי Windows Phone ירגישו שנשארים עם היעדר אפליקציית אינסטגרם, יש המון אלטרנטיבות.

PhotoPlay הוא מאמץ נוסף להוסיף לרשימה, וכפי שהייתי שמח לומר שהוא מביא לעסקה נהדרת של תכונות חדשות לשולחן, זהו שיבוט וירטואלי של ה- IG הגדול. דף הפרופיל נראה זהה כמעט (פרט למראה המטרו / המודרני שלו), אתה יכול לבדוק את התמונות המדורגות / מגמות העליונות, OH, ויש פילטרים. ואז שוב, צריך לדמיון המדהים האלה בהכרח להיות דבר רע?

אולי לא, מכיוון שאם אתה ממש משתוקק לחוויה דמוית אינסטגרם במכשיר WP8 שלך, PhotoPlay מספקת. הבעיה היחידה היא, בעוד שמיליונים על מיליוני עממיים משתמשים באינסטגרם באייפון שלהם, אנדרואיד, או באינטרנט, ל- PhotoPlay יש מעט יחסית משתמשים, כך שהחידוש של השימוש בו צפוי להישחק די מהר.

מכיוון ש- PhotoPlay הוא פלטפורמות חוצות, עם זאת, אתה יכול לפחות לנסות ולעודד את החברים שלך עם האייפון / Nexus המנוהל על ידי האפליקציה לצילום, ועם תווית גיאוגרפית, אינטגרציה חברתית וחיפוש מורחב, היא בהחלט לא חסרה תכונות מוכרות.

בכל אופן, תוכלו להוריד דרך הקישור למטה, וכאמור, גרסת WP7 בדרך.

(מקור: פוטו -משחק עבור Windows Phone 8 בחנות הטלפונים של Windows)

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של Windows Phone 7 שלנו כדי לחקור הרבה יותר אפליקציות לסמארטפון Windows Phone 7 שלך.

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך בכל העדכניים ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.