קונספט חדש של אייפון 6 עם תצוגות 4.7 ו -5.5 אינץ ‘כולל עיצוב קווי מתאר סנסציוני [תמונות]

בשנה שעברה, אפל קיבלה את הצעד חסר התקדים של שחרור שני מכשירי אייפון חדשים בו זמנית, והציגה גם את ספינת הדגל iPhone 5s וגם את הצבעוניות, יותר iPhone 5C משתלם. אך על פי דיווחים רבים, לחברת קופרטינו תוכניות דומות לשנה זו, והיא כביכול מכינה מכשיר עם עלייה בתצוגה קלה במה שראינו עד כה, כמו גם דגם נוסף שמספק פאנל גדול יותר בגודל 5 אינץ ‘עבור א עסקה נהדרת הרבה יותר נדל”ן. כשהוא נוצר על כך, המעצב פדריקו סיקרס, שכישרונותיו יוצאי הדופן הוצגו בהרבה הזדמנויות כאן ברדמונד פאי בעבר, חלמה עוד סט מדהים של עיבוד לשני המכשירים הקרובים. היכונו להתנודד אחרי ההפסקה!

ה- HTC One זכה לשבחים בכבדות על עיצוב ה- Unibody הסנסציוני שלו, שלקח בבירור את המעצבת הטייוואנית שלה כמה שנים טובות כדי להגיע נכון, ואף על פי שהאייפון 5s, שהגיע כמה חודשים לאחר מכן בשנת 2013, עדיין קל מאוד על העין , זה תואם את זה בקלות ליופי הכללי. אבל מה אתה מקבל כשאתה משלב את שניהם יחד? ובכן, אתה מקבל את קונספט ה- iPhone 6 של Ciccarese, ולמרות שאנחנו מרוצים לעתים קרובות מכמה מהעיצובים שנזרקו על ידי העוקבים המוכשרים של התעשייה הסלולרית, קשה להגיש מילים עד כמה טוב זה.

סביר להניח כי למען האחידות, כי ההנחה שאפל אכן מתכוונת לשחרר שני סמארטפונים בגודל שונה בהמשך השנה, שניהם יהיו דומים במראה. אחרי הכל, כאשר הדגם הקטן יותר צפוי לארוז תצוגה של ~ 4.7 אינץ ‘והשני עשוי לעלות על 5 אינץ’, האחד חושד ששניהם ישתפו תכונות דומות בכל היבט אך גודל, דומה לאייפד זעיר 2 ו- iPad Air.

עם זאת בחשבון, Ciccarese העניקה שתי תצורות של גורמי הצורה התואמים של ‘אייפון 6’, ואפילו לצד האייפון 5s החדשים יחסית, מכשירי הקונספט נראים כל כך הרבה יותר מתקדמים, ויכולים בקלות להיות כמה דורות חדשים יותר מאשר ספינת הדגל הנוכחית.

ה- iPhone 5C צפוי לקחת את חופשתו בהמשך השנה לאחר חיי מדף קצרים יחסית, כאשר אפל אמרה כי היא מתכננת תקיפה תלת-ממדית בשוק הסמארטפונים בהמשך השנה. כאשר החברה של טים קוק בקושי הרחיקה את התצוגה בגודל 3.5 אינץ ‘של האייפון המקורי, זו יכולה להיות שנה ציונית עבור המכשיר, ואם המכשירים שפורסמו נראים משהו כמו ש- Ciccarese מניח, אנו עומדים לפינוק אמיתי!

מחשבות?

(מקור: ciccaresedesign)

יתכן שתרצה לבדוק:

WSJ: שני דגמי אייפון 6 עם תצוגות גדולות יותר משחררות השנה, iPhone 5C בדרך החוצה

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.