מהדורה מיוחדת מזהב 18K Bentley iPhone X נראית יקרה בטירוף

אם השמועות נכונות ואייפון X של אפל אכן מוכר לא טוב – אני לא חושב שהם כן, אבל תשמור איתי – אז סיבה פוטנציאלית אחת לכך עשויה להיות המחיר המבוקש הגבוה. בעלות של 999 דולר בצורתו הפחות יקרה, אף אחד לא יכול היה להאשים אייפון X בכך שהוא זול.

ובכל זאת, אם אתה חלק מ- 1%, אז הוצאות אלף דולר זה לטגן קטן, ואתה יכול פשוט לחפש אייפון שנמצא בליגה משל עצמה. קח לדוגמה את ה- Bentley iPhone X. ככל הנראה עולה יותר ממה שרוצה להוציא, המהדורה המיוחדת iPhone X היא ללא ספק פונה ראש.

לא הרבה ידוע על ה- Bentley iPhone X, מלבד שהיו רק 100 מהם. אנחנו לא יודעים כמה יעלה, או אפילו באמת איך להשיג אחד כזה. זה לא מוזכר בשום מקום באתר של בנטלי וגם אפל לא מתכוונת למכור לך אחד. יתכן שתצטרך לקנות מכונית של בנטלי כדי אפילו לקבל את ההזדמנות להרים אחד כזה, אבל אני לא חושב שבני בני תמותה צריכים לדאוג לדברים כאלה.

אז מה בדיוק אתה מקבל כחלק מהטיפול בנטלי? ובכן, הדבר הזה נראה כמו כל אייפון X אחר מלבד חיתוך הזהב 18K בגב המכשיר. הלוגו של בנטלי מחליף לחלוטין את התפוח שבדרך כלל היה גלוי בחלק האחורי של אייפון, וזהב לא רק עוטף את המצלמה אלא גם מספק קישוט כלשהו בצידי הלוח האחורי.

אם אני כנה לחלוטין, זה לא כוס התה שלי וגם אם היה לי מזומנים לבזבז על אחד, אני פשוט לא מתאר לעצמי שרוצה לשלוף את זה מהכיסים שלי כדי להתקשר. ובכל זאת, זה לא ממש בשביל זה, נכון?

(מקור: אינסטגרם)

יתכן שתרצה לבדוק:

תקן קודי לא הצליח להתקין שגיאת תלות ב 17/17.6 קריפטון, הנה איך [מהדורת 2018]

תקן את ההפעלה של קודי מתרסקות ב- Windows 10, Android, iPhone, More [מדריך 2018]

iOS 11.3 בטא 2 הורד תאריך שחרור צפוי

iOS 11.2.5 עדכון Jailbreak: הנה מה שאתה צריך לדעת

הורד iOS 11.2.5 קישורי IPSW סופיים, עדכון OTA לאייפון, iPad, iPod touch

שדרוג ירידה של iOS 11.2.5 ל- iOS 11.2.2 לפריצת עתיד פוטנציאלית, הנה איך

Jailbreak iOS 11.2.5 / 11.2.2 / 11.2.1 באייפון וב- iPad [עדכון סטטוס]

Jailbreak iOS 11 / 11.1.2 באייפון X, 8, 7, iPad באמצעות Liberios [עודכן]

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את דף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.