סרטונים של 360 מעלות מופיעים ב- Apple TV 4

כאשר APPE יהיה אפשרי, כמו גם בדיוק איזה סוג של אפליקציות יסנן בסופו של דבר עם השרתים של אפל המיועדים לפלטפורמה. כאשר הצרכנים מאמצים את ה- Apple TV בהמוניהם מתוך כוונה להפוך אותה למרכז חווית הבידור הדיגיטלית של הסלון שלהם, המספר כמו גם מגוון האפליקציות המוצעות לפלטפורמה לא לא מרוצה עד כה. אחת האפליקציה האחרונה שנוחתת בחנות האפליקציות של TvOS היא ייחודית כמו שהיא מבדרת, ומביאה סרטונים מדהימים של 360 מעלות למערך טלוויזיה מקושר בהבחנה גבוהה.

גרסת ה- TVOS שפורסמה לאחרונה של Littlstar לא צריכה להיות אפליקציה חייזרית לאייפון כמו גם לבעלי אייפד שיש להם עניין של 360 מעלות כמו גם סרטוני VR. יתכן שהעסק נחת בדיוק את נוכחותו בחנות האפליקציות של TVOS, אולם היה לו מעריצים באייפון כמו גם לאייפד במשך זמן רב בזכות החוויות הטבילות של 360 מעלות שהוא מציע. החברה הקטנה, שזכתה לגיבוי כספי ישירות מקרן המאיץ של דיסני, מצהירה כי יש אינספור סרטונים המוחזקים בשרתים שלה ממגוון עסקים ענקיים של שם ענק, שכעת ניתן לגשת אליהם כמו גם לנהל את ה- Apple TV החדשה באמצעות המלווה סירי מרחוק.

כמה מהמותגים המזוהים ביותר בעולם, כמו MLB, Mountain Dew, National Geographic, Red Bull, ערוץ דיסקברי, כמו גם פיוז’ן, סיפקו כולם חומר מבוסס וידאו לחוויה ליטלסטאר ב- Apple TV. האדם יכול לקיים אינטראקציה ישירה עם ה- Siri Remote כדי לנהל ביעילות את הפרספקטיבה ממנה נצפים הסרטון שנבחר. כדוגמה אם תבחר לצפות בסרטון הבלט, אתה יכול לצפות ישירות בתכנית הבמה, או להסתובב באולם הקולנוע, כמו גם לראות את הקהל מנקודת המבט של המבצעים. זה פשוט מבריק, כמו גם באמת גורם לך להרגיש כאילו אתה חלק מהחוויה המקוונת.

האפליקציה עצמה, יחד עם תוכן הווידיאו הייתה תמיד ראויה להוריד, אולם כעת, כאשר אנשים היו מסוגלים לחוות הכל על מסך ענק, היא בסופו של דבר הייתה אחת מאותן אפליקציות חובה באפל TV. LittlStar מאפשרת גם לאנשים להעלות לחומר וידיאו משלהם 360 מעלות משלהם כמו גם לחוות על ידי משתמשים אחרים; נגיעה שמוסיפה באמת לחוויה של האפליקציה בדור הרביעי Apple TV.

ניתן לתפוס את ליטלסטאר ברגע זה מחנות האפליקציות של TVOS, כמו גם הורדה בחינם.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.