מעקב אחר Cicadas עם RadioLAB, כמו גם Arduino

כאשר כל 17 שנים, אוכלוסייה של ציקאדות החל מקונטיקט אל הרמות האפלצ’יאן של צפון קרוליינה מתגלה כדי לעצבן את כולם בתוך שמות שמיעה. בפעם האחרונה מזרחה Coasters ראה את זה breood היה בשנת 1996, עושה 2013 עדיין עוד שנה של מזיקים חרקים מתסכלים. הדאגה היחידה היא, מתי נתחיל לראות את הצ’יקדה השנה?

RadioLAB, פודקאסט מדהים, כמו גם להציג רדיו ציבורי, יש להרכיב עבודה מדהימה שמבקשת מאזינים לעקוב כאשר ציקאדות באזור שלהם תצא. CICADAS בדרך כלל ללכת חזק כמו גם מבוגר מבוגר כאשר טמפרטורת הקרקע 8 אינץ ‘מתחת לפני השטח מגיע 64º F. חמוש עם Arduino, תרמיסטור, כמו גם כמה חוטים כמו גם נגדים, כל סוג של מאזין RadioLab יכול להעלות נתוני טמפרטורת הקרקע לשרתים RadioLAB שבו כל הנתונים יהיה מתואם עם תצפיות cicada מתועד.

לאחר עמידה בכיוונים של הדף עבור חיווט הרבה נוריות כמו גם תרמיסטור כדי Arduino, רק להעלות את הקוד הערות היטב שראינו פעם ולצאת החוצה כדי לקחת מדידות טמפרטורת הקרקע. הטמפרטורה מוצגת בסגנון פסאודו-בינארי על תשעה נוריות. כדי לפענח את הטמפרטורה מבלי לספור על ידי כוחות של שני, Radiolab יש על מפענח האינטרנט כי כמו כן מאפשר לך להעלות את הנתונים שלך כמו גם מיקום.