רק שורה – צייר את העולם האמיתי עם החברים שלך

חדשנות היא שמאפשרת לנו לפתח טכנולוגיות חדשות, חוויות חדשות ודרכים חדשות לעשות דברים. עולם הטכנולוגיה מתפתח כל הזמן, ומביא לעתים קרובות לתוצאות מדהימות. כאשר חדשנות פוגשת מושגים ישנים, הזדמנויות יכולות להפוך למציאות. רק שורה, אפליקציית מציאות מוגברת מגוגל, לוקחת משהו פשוט כמו שרטוט קווים לבנים במרחב התלת -ממדי והופך אותו לדרך חדשה לבטא את היצירתיות שלנו. כתוצאה מכך, האצבע שלך הופכת לעיפרון והעולם הופך לבד שלך באפליקציית המציאות המוגברת המדהימה הזו לאנדרואיד. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לקחת את היצירתיות שלך לשלב הבא!

מבוא למציאות מוגברת

מציאות מוגברת היא שמאפשרת רק לקו לעבוד. טכנולוגיה זו קיימת זמן מה, אך רק לאחרונה התחלנו לראות כמה שיפורים חשובים. שנים של פיתוח אפשרו להפוך אותו למגוון ומדויק יותר. כעת, המטרה העיקרית היא להנגיש אותה לכולם. כתוצאה מכך, גוגל החליטה להשיק פלטפורמת מציאות מוגברת משלה בשם Arcore ו- Just A Line היא אפליקציית הריאליטי המוגברת הראשונה של ענקית הטכנולוגיה. אם אתה רוצה לראות את זה יותר לעומק, יתכן שאתה מעוניין במאמר הבא:

גוגל ארקורה ממזג את המציאות והדמיון

Arcore תומך כיום במספר מכשירי אנדרואיד ולאחרונה הוא הגיע גם ל- iOS. אם ברצונך לבדוק את התאימות, תמצא את כל המידע בדף המכשירים הנתמכים הרשמיים. אם המכשיר שלך מוסמך, אתה יכול להוריד את המסגרת מחנות Play (קישור למטה). לגבי מכשירי iOS, המסגרת משולבת ישירות באפליקציות הנתמכות.

[googleplay url = “”]
Arcore מאפשרת למצלמה ולחיישנים בסמארטפון שלך לנתח ולהבין את הסביבה. לאחר מכן, יישומים שונים יכולים להשתמש בנתונים שנרכשו כדי לספק מידע או לייצר אובייקטים וירטואליים. בנוסף, השימוש בבינה מלאכותית הופך את הפלטפורמה הזו למתקדמת יותר מכל מה שראינו אי פעם. בואו נראה כיצד רק קו משתמש בו כדי ליצור את הבד הגדול ביותר אי פעם!

רק סקירה כללית של שורה והורדה

רק שורה היא אפליקציית מציאות מוגברת בחינם שפותחה על ידי מעבדת Creative Google בשיתוף עם אולפנים לא מעובדים כניסוי מציאות מוגבר. אפליקציה זו זמינה הן לאנדרואיד והן ל- iOS, הדרישה היחידה היא שיש מכשיר נתמך על ידי Arcore. אנו נשאיר את קישור החנות Play למטה, כך שתוכל לבדוק אם הוא תואם. לאחר ההתקנה, הוא יבקש כמה הרשאות חיוניות ותהיה מוכן לצאת לדרך!

במקרה שהמכשיר שלך עדיין לא נתמך, אל תדאג. גוגל עובדת באופן פעיל עם יצרנים שונים כדי להבטיח את חוויות המציאות המוגברות הטובות ביותר. המשמעות היא שדגמים רבים יותר יקבלו את ההסמכה בקרוב מאוד. השגיח על העמוד הרשמי, לעולם אינך יודע מתי מתווספים רשומות חדשות!

[googleplay url = “”]
כיצד להשתמש רק בשורה

האפליקציה אינטואיטיבית להפליא וקלה לשימוש, עם ממשק נקי מאוד וכמה פקדים. לפני שנכנסים לזה, כדאי לוודא שהסביבה מוארת היטב. הדרישות עשויות להשתנות בהתאם לאיכות של כל מצלמה, לכן זכור זאת. לאחר שתתחיל את האפליקציה, התוכנה תיקח שנייה כדי להבין את מבנה המקום. במקרה שתנאי התאורה אינם אידיאליים, תקבל הודעה.

לאחר השלמת החלק הזה, תהיה מוכן להתחיל לצייר. כדי לעשות זאת, ישנן שתי שיטות עיקריות: הזזת האצבע או המכשיר שלך. כשאתה מצייר משהו עם האצבע שלך, אתה תהיה מדויק יותר אבל אתה רק תנצל שני ממדים. במקום זאת, הזזת המכשיר שלך תאפשר לך להשתמש בכל השטח הזמין. החלק הטוב ביותר בחוויה הוא היכולת להסתובב ביצירות שלך, או אפילו בתוכם!

תכונות אחרות כוללות כפתור ביטול, כמו גם מחיקת הכל כלי להתחלה מאפס. בנוסף, תקבלו שלושה גדלי עיפרון, כך שתוכלו לאזן בין דיוק ועובי. עם עדכונים עתידיים, ככל הנראה נקבל בוחר צבע כדי להרחיב את האפשרויות. לבסוף, האפליקציה כוללת מקליט קליפ, כך שתוכלו לשתף בקלות סרטונים מהירים של יצירות המופת שלכם. גוגל מעודדת לפרסם אותם בטוויטר עם תג #Justaline.

אל תחמיץ: רשימה של 70 פקודות גוגל בסדר עבור Google Assistant

חוויה מרובה משתתפים

מבין כל הפונקציונליות, התמיכה המרובה משתתפים היא היישום המדהים ביותר בקו בלבד. תוכל להתחבר למכשיר אחר, והאפליקציה תעביר את ההפעלה לענן. כל הנתונים יסונכרנו בין השניים, כך שתראו את הפעולות של זה בזמן אמת. כתוצאה מכך, אתה יכול ליהנות עם החברים שלך בכל מקום שאתה רוצה והבד הופך לגן משחקים!

לא רק זה, אלא שתמיכה חוצה פלטפורמות היא גם אפשרות! אם החברים שלך משתמשים במכשירי iOS, כל עוד יש להם חשבון Google, תוכל לשחק איתם. כל זה מביא לחוויה פשוטה ועם זאת מהנה בהחלטnull