כיצד לשדרג ל- MacOS Ventura

הנה בדיוק איך לשדרג ל- MacOS Ventura ב- Mac שלך בדרך הנכונה כמו גם בדרך הפשוטה.

כפי שאתה אולי יודע כבר, MacOS Ventura הוא המהדורה האחרונה כמו גם מערכת ההפעלה הגדולה ביותר שמגיעה ל- Macs של אפל. לוונטורה טון של תכונות חדשות כמו מנהל במה, מצלמת המשכיות, שינויים עצומים בספארי, דואר כמו גם זרקור, כמו גם מבצעים נהדרים יותר.

כאן נדריך אותך בדיוק כיצד לשדרג את ה- Mac שלך כדי ונטורה בדרך הנכונה.

הכן את ה- Mac שלך לעדכון ונטורה

לפני שתמשיך עם עדכון ונטורה, תדרישה להכין את ה- Mac שלך. אחת האפליקציות המוצעות שאנו מציעים לעשות זאת היא CleanMymac X המסייעת להכין את ה- Mac שלך לעדכון ונטורה. אנו נשתמש באפליקציה זו הרבה במהלך העמידה במדריך כפי שאנו מציעים זאת עבור כל האנשים MAC אם עדיין לא, תוכלו להוריד מכאן CleanMymac X. אפליקציה זו מסייעת לך לשחרר אזור כלשהו להתקנה, כמו גם יכולה לסייע גם במחיקת נתוני זבל שעלולים לאט למחשבים במהלך העדכון. כמו כן, CleanMymac מסייע למנוע את הבעיות האופייניות ביותר עם עדכון ה- MacOS החדש ביותר, כמו ונטורה.

וודא שה- Mac שלך תואם

זה לא מוחלט. ונטורה תואם לבחור מחשבי מקינטוש, לכן וודא ששלך מופיע כתואם:

iMac 2017 כמו גם מאוחר יותר

IMAC Pro 2017

MacBook Air 2018 כמו גם מאוחר יותר

MacBook Pro 2017 כמו גם מאוחר יותר

Mac Pro 2019 כמו גם מאוחר יותר

סטודיו MAC 2022

Mac Mini 2018 כמו גם מאוחר יותר

MacBook 2017

סרוק לפני תוכנות זדוניות לפני כן

באמצעות יישום תוכנה כמו CleanMymac X, אתה יכול לעשות זאת במהירות. פשוט הציגו את האפליקציה, לחץ על “הגנה” מסרגל הצד וגם לחץ על האפשרות “הסרת תוכנות זדוניות”. תן ל- CleanMymac X לסרוק את המערכת שלך כמו גם לבטל כל סוג של תוכנות זדוניות שנמצאו.

נקה נתוני זבל כמו גם מטמון

כמו כן ניתן לעשות זאת תוך שימוש ב- CleanMymac X על ידי רק לעבור לקטע “ניקוי” מסרגל הצד, כמו גם לחיצה על “זבל מערכת”. סריקה כמו גם ביטול כל הזבל הלא רצוי כמו גם מטמון כדי לשחרר כמה שיותר שטח ב- Mac שלך.

צור גיבוי

זהו צעד חשוב לפני כל סוג של שדרוג מערכת הפעלה עיקרית. השיטה הטובה ביותר לעשות זאת היא להשתמש במכונת הזמן של אפל כדי לייצר גיבוי מרוחק או חיצוני של ה- Mac שלך אליו תוכל לחזור במהירות במצב משהו משתבש במהלך עדכון ונטורה.

לשם כך, פתח את העדפות המערכת ב- MacOS Monterey או קודם, לחץ על מכונת זמן, ואז לחץ על בחר דיסק גיבוי. ממש כאן בחר את הדיסק עליו תרצה לייצר גיבוי מלא. כמו כן אתה יכול ללחוץ על כפתור הבחירות, כמו גם לבחור או לבטל את הבחירה באילו חלקים במחשב אתה רוצה לגבות.

לחלופין, אתה יכול גם לבחור בחירה “גיבוי אוטומטי” כדי להפוך את מכונת הזמן לגבות מייד את המחשב שלך בעתיד.

הקצה מספיק אזור דיסק לעדכון

MacOS Ventura זקוק לכ- 35 ג’יגה -בייט או יותר מאזור דיסק בחינם. כדי להיות בצד ללא סיכון, וודא שיש לך שטח אחסון מספיק בחינם בכונן העיקרי שלך. אתה יכול לבדוק זאת מלחיצה על לוגו של Apple> אודות קטע Mac> אחסון זה כדי לראות אזור אחסון מוצע כמו גם בחינם ב- Mac שלך.

אם אתה מגלה שאין לך מספיק אזור אחסון בחינם ב- Mac שלך, השתמש בפונקציה “סריקה חכמה” של CleanMymac X כדי לאפשר ליישום התוכנה לסרוק את המחשב שלך לחלוטין כדי לגלות כמו גם לחסל את כל הזבל, המטמון, הגדול כמו גם הישן נתונים לא רצויים שיסייעו לכם לשחרר טונות של שטח לעדכון Ventura מצליח.

הורד כמו גם הגדר את העדכון

ברגע שאתה מוכן, עבור אל Mac App Store כדי להוריד כמו גם להגדיר את עדכון MacOS Ventura בחינם מאפל.

ההתקנה עצמה תארך כשעה להשלמה. אז היה סבלני עם זה. בסיום, תאתחל ישירות למסך הכניסה של ה- Mac שלך עם התקנת ונטורה!

בדוק את ביצועי ה- Mac שלך

פוסט התקנה של MacOS Ventura, אם אתה נתקל בבעיה כלשהי, וודא שאתה הולך עם רשימת בדיקות מאוד קודם לפני שתנסה משהו אחר.

האם ה- Mac שלך פועל איטי יותר?
אם Mac אתה פועל לאט יותר על ונטורה בהשוואה למונטריי, ייתכן שתרצה לספק את לוח המחוונים של CleanMymac X כדי לשחרר זיכרון. ככל הנראה זה יסייע לכם לתקן את האטה בבעיות לפרסם התקנת ונטורה.

האם הסוללה שלך מתנקזת גם במהירות?

אם אתם מתמודדים עם סוגיית הסוללה, וודאו כי כל האפליקציות בהן אתם מנצלים מתעדכנים לגירסה האחרונה התואמת לוונטורה שכן לעיתים האשם הגדול ביותר של חיי הסוללה הם אפליקציות שלא עודכנו בעידנים.

האם כל האפליקציות עובדות בנוסף לפני כן?
שוב, השיטה הטובה ביותר לוודא שכל האפליקציות שלך עובדות על ונטורה היא לעדכן אותן לגרסה האחרונה. לשם כך, אתה יכול פשוט להשתמש בפונקציה המובנית של CleanMymac X כדי לעדכן לא רק אפליקציות של Mac App Store עם זאת, באופן דומה לאלה שלא מוצעים ב- Mac App Store. לשם כך, עבור לאפליקציהnull