כיצד להוסיף משוב של Haptic למקלדת iOS 8

אם אתה משתמש ב- iOS ותמיד רצית שאפל תציע משוב מישוש ללחיצות מקשים, אז יש לנו ציוץ שעשוי לעודד את העניין שלך. זה מוסיף משוב של Haptic לחוויית הקלדת האייפון שלך, ומלבד העבודה ללא רבב, זה גם בחינם לחלוטין. פרטים אחרי הקפיצה!

יש לי, במספר הזדמנויות, הדגישו את מספרם של מספר רב של סיבות לכך שאני מעדיף iOS על פני אנדרואיד ולהיפך, והיבט אחד בפלטפורמה של גוגל שאני כן נהנה ממנו הוא משוב האפטי. זה משהו שאפל עשויה להציג בשלב מסוים בעתיד, ומבחינת הקלדה, התגובה המישושית אכן, לדעתי, נותנת למשתמש יותר ‘תחושה’ של המקלדת בה הם משתמשים.

רעשי מקיף מקשים דמויי מקשים אכן עוזרים, כמובן, אך עבור משתמשי אייפון הדורשים מעט יותר מהקליקים הללו, מספר ציוצים של Jailbreak ניסו מזמן לשכפל את התכונות המקובלות ביותר של אנדרואיד.

הציוץ שאנו מראים לך היום הוא ערך חדש לקפל, וככזה, מתאים רק למי שמריץ iOS 8. כפי שבטח אספתם, זה Jailbreak בלבד, כך שתצטרך לקבל שבור כלא באמצעות או פאנגו, טייג או PP המשתמשים במדריכים לרגלי מאמר זה, אך אם כבר עקבת אחר הצעדים, אז אתה מוכן לפטר את המקלדת vibrate8.

שפותח על ידי Canshe, הוא כולל קטע העדפות בהגדרות המאפשר לך להגדיר כמה זמן נמשכים הרטט ההפטי; ככל שהרטט ארוך יותר, הוא ירגיש כבד יותר בכל פעם שתקשו על מקש מקלדת.

כמו כל ציוץ נהדר, זה מרגיש יליד לחלוטין ממש מהכיבוי, ואם אתה משתוקק לצבוט כדי לספק משוב האפטי כמו שאפל הייתה עושה, אז לא תסתכל רחוק יותר.

כפי שצוין קודם לכן, המקלדת vibrate8 היא בחינם לחלוטין, וניתן לחטוף אותה באמצעות מאגר Bigboss. והקפידו להשאיר את המחשבות שלכם איתנו על הציוץ אם במקרה תיתן לזה צילום.

להדרכות כיצד להתקין ולהתקין את Cydia:

כיצד לבצע Jailbreak iOS 8.1.2 באמצעות Taig [מדריך]

יתכן שתרצה לבדוק:

iOS 8.1.3 עדכון סטטוס Jailbreak

Jailbreak iOS 8.1.1 ו- iOS 8.1.2 עם טייג באייפון 6, 6 פלוס, 5s, ipad, יותר [עודכן]

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של ה- iPhone שלנו ואת גלריית האפליקציות של iPad כדי לחקור אפליקציות נוספות עבור ה- iPhone ו- iPad שלך.

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את דף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.