צריך להחזיק משהו? לפתח מלחציות מותאמות אישית

הדבר היחיד הרבה יותר טוב מאשר לעשות עבודה מדהים הוא עושה עבודה מדהים כי מסייע לעשות הרבה יותר פרויקטים! מצב בנקודה, [גרג Stephens] כמו גם [אלכס] רצון לקלוט מיסבים פלדה לנצל צעצוע של עריסה של ניוטון. לאחר שניסה לפיד, כמו גם לא מחבב את זה, [GREG], כמו גם [אלכס] בחר לפתח מלחץ אלומיניום מותאם אישית להחזיק את הכדור בזמן שהוא יושב במזג השראה מגנטית.

Vise שלהם – הם הטלפון קוראים לזה של Vise0 של יצרנית לא רק עבודה חד פעמית לסייע להפוך את העריסה. [אלכס] כמו גם [גרג] שואפים לייצר כלי שמיש עבור מגוון רחב של פרויקטים. הם רצו שזה יהיה פחות שמן כמו גם זה היה צריך להיות להתאמה אישית. באופן אידיאלי זה יהיה גם יש כוח אחיזה מקובל, להיות פשוט לשימוש, כמו גם נראה נהדר על הספסל.

[GREG] כמו גם [אלכס] יש להגדיר פרויקט Hackaday.io, כמו גם את היומנים שלהם להראות הרבה פיתוח עם שני איטרציות הושלמה של מלחציים, כמו גם מגוון של 3D מודפסים, כמו גם יצוק חלקים ללכת עם. רק לאחרונה הם הביאו 2,000 lb. טון מבחן כמו גם הערכה אותו על אוסף הקפציות שלהם, כולל שני אב טיפוס. גרסה אחת מדורגת ב 500 ק”ג. כלומר, כלומר, הם לא הפעלו את עצמם למקס את הלחץ. גרסה שני יושבת ב 800 ק”ג., עדיין לא כמו דלפק ויזם הרבה יותר חזק מאשר panavise, למשל.

האינדוקציה המגנטית שלהם ליצור עבודה היה גם הצלחה, עם צוות מסוגל לשנות במהירות את צבע של כדור פלדה. לבדוק את הסרטון לאחר הפסקה …