עדכון Beta של OnePlus מביא משגר דמוי פיקסל, Box Secure בין השינויים האחרים

שניהם OnePlus 3 וגם OnePlus 3T קיבלו עדכוני בטא חדשים היום, העמוסים בתכונות חדשות כולל משגר חדש של OnePlus. המשגר ​​החדש הוא ידית OnePlus משגר Pixel של Google, בסך הכל עם מחוות החלקה למגירת האפליקציות וכן קיצורי קיצורי משגר. גם להגדרות המשגר ​​יש מראה טרי כמו גם כעת ניתן לגשת אליו באמצעות מחווה קמצוץ גם על מסך הבית. גם מגירת האפליקציות עוצבה מחדש, כמו גם קיימת נטול סיכוני נתונים חדש בשם Secure Box שפותח למנהל הנתונים. Box Secure תומך רק במנעול סיכה לעת עתה, אולם ככל הנראה תמיכה בטביעות אצבע אינה רחוקה מאחור.

ניתן להוריד גם את המשגר ​​החדש וגם מנהל הנתונים עם התיבה המאובטחת מתחתית מאמר זה. האפליקציות עובדות בסדר גאדג’טים OnePlus המריצים את מערכת ההפעלה החמצנית 4.1.1.

צילומי מסך

עדכונים אחרים

גרסת העדכון עבור OnePlus 3 היא בטא 13 פתוחה ואילו עבור ה- OnePlus 3T היא פתוחה בטא 4. מלבד המשגר, ישנם כמה שיפורים נוספים כאן כמו גם שם. לדוגמה, מהירויות רשת מוצגות כעת בסרגל ההודעות. לאנשים רבים לא אכפת עם מחוון מהירות רשת מובנית, שלא נראה מוזר בסרגל התנאים, היא הסיבה הראשונה ביותר שאני שורש את אנדרואיד שלי.

לגרסת OnePlus של Android יש כבר מצב אפל, אולם כעת מערכת ההפעלה החמצן מקבלת גם מצב לילה אוטומטי. כמו כן, קיימת הודעה חדשה שמכנה פונקציה שהיא בעצם רק הגדרות דאגה, כלומר אתה יכול לייעד רמות שונות של חשיבות להתראות על אפליקציות. לדוגמה, אם אפליקציה מפעילה אותך בהודעות, עם זאת אתה מגלה כמה מהם מועילים, אתה עשוי למנות את זה דאגה כך שההודעות שלה ישבו בתחתית הרשימה, יופעלו וכו ‘.

יתר על כן, גם בעיות חביון מגע תוקנו בעדכון החדש כמו גם ב- EIS שופרו גם כן. לאנשי קשר יש את הקישור כמו גם תכונות מיזוג. תוך התחשבות בדחיפה של הודו לכלכלה חסרת מזומנים יותר, OnePlus הציגה פונקציית שכר מהירה מבוססת QR בה תוכלו להגדיר את הלחץ הארוך של כפתור הבית כקיצור דרך להחזר.

Changelog

כל המשגר ​​החדש הוסיף תמיכה בקיצורי דרך בתאריך 7.1.1

מגירת אפליקציות מעוצבת מחדש

ממשק משתמש מעוצב מחדש להגדרות משגר

בחירת סמל שורת הסטטוס לסקר מהירות רשת אמיתית

הודעה על דחיית

משחק חדש לא מפריע למצב

מצב לילה אוטומטי

הוסיף תיבה מאובטחת להצפנת נתונים

חביון מגע אופטימלי

מצלמה אופטימלית EIS לסרטונים

ניהול אנשי קשר משופר עם קישור כמו גם פונקציות מיזוג

הוסיף בחירה מהירה בתשלום עבור הודו

תיקוני באגים כמו גם שיפורים כלליים

אם אתה כבר רשום לבטא הפתוח, תקבל את העדכון באמצעות OTA. במצב שאתה לא רוצה לחכות, יש לנו את הקישורים כאן.

הורדות

פתח עדכון בטא 13 עבור OnePlus 3

פתח עדכון בטא 4 עבור OnePlus 3T

משגר דמוי פיקסל של OnePlus

מנהל קבצים עם תיבה מאובטחת

קרא הבא
נסה אפליקציות פשוטות לנייד פשוט לחוויית אנדרואיד קלה