ההבדל בין CSC כמו גם HOME_CSC (סמסונג קושחה)

אם הורדת את הקושחה לגאדג’ט גלקסי של סמסונג תגלה 2 בינארי CSC עם סיומת עם BL, AP, כמו גם CP. לאדם חדש של סמסונג עשוי להתבלבל לעתים קרובות בבחירת אחד משני קבצי ה- CSC. אז, CSC או CSC בית? אילו נתוני CSC עליכם לבחור באודין בזמן הקושחה של סמסונג מהבהבת? מה ההבדל בין CSC כמו גם HOME_CSC? בוא נחקור!

CSC כמו גם HOME_CSC הם שני אלמנטים מכריעים בקושחת סמסונג, אולם הם משמשים בדרכים שונות. CSC פירושו קוד מדינה מסוימת (מוצר), כמו גם הוא מציין את האזור כמו גם את הספק שעבורו הגאדג’ט שלך מוגדר. ערך זה מגלה אלמנטים שונים מהניסיון שלך, כולל עדכוני יישומי התוכנה וכן את הזמינות של שירותים ספציפיים. אמנם זה לא משהו שאתה דורש על בסיס יומיומי, אך הידיעה על זה יכולה לסייע לך להבין בדיוק איך הסמארטפון שלך עובד.

מה קובע סמסונג CSC?

אנו יכולים לראות בכל CSC כקבוצה ייחודית, המיישמת מדיניות ספציפית על המכשירים השייכים לה. כשאתה מתחיל את הטלפון שלך בפעם הראשונה, הוא יגדיר את ה- CSC על סמך כרטיס ה- SIM שלך. לאחר מכן, זה יגדיר אוטומטית אפליקציות ספציפיות, יגדיר את שפת ברירת המחדל, כמו גם להחיל כמה תצורות רשת המבוססות על האזור. כאשר הגאדג’ט פעיל, הוא גם יתקשר אינטראקציה עם שרתי סמסונג, בקנייה כדי להצטרף לערוץ העדכון הנכון.

הורדת קושחה של סמסונג
Samfirm – הורד ישירות את קושחת סמסונג הנוכחית ביותר

כיצד לבדוק CSC של מכשיר סמסונג שלך?

בדיקת ה- CSC היא פשוטה יחסית, כמו גם אינך דורש כל סוג של תוכנה נוספת. אתה יכול לגלות את זה על ידי כניסה להגדרות, ואז אודות טלפון, כמו גם מידע על יישומי תוכנה. על ידי גלילה למטה, תראה קטע שכותרתו Service Sperainer SW גרסה. בתחתיתו תראה 3 או 4 ערכים, המציין סוגים שונים של CSC. נתאר אותם בקצרה בסעיף הבא; כרגע אתה רק דרישה להבין שהכניסה הראשונה נקראת CSC פעיל כמו גם זו שתדאי שתדרישה הרבה מהפעמים.

פורמט CSC:
AAA/BBB/CCC (דגמי SIM יחיד)
AAA/BBB, BBB/CCC (דגמי SIM כפולים)
מידע על ספק שירות – CSC וכן בדיקת Home_CSC
איך ה- CSC בנוי?

כאשר אנו מזכירים את ה- CSC, אנו מתייחסים בדרך כלל לרכיב הפעיל, שהוא זה שהסמארטפון בו משתמש בו לתצורה. עם זאת, ל- CSC יש שני חלקים נוספים: אחד מהם מציין את כרטיס ה- SIM שאתה משתמש בו כרגע, ואילו השני מתייחס לשוק שעבורו יוצר הגאדג’ט. כניסה אחרונה זו אינה משפיעה באמת על החוויה בשום סוג של דרך ניכרת. במקום זאת, הוא משרת את הפונקציה של מעקב אחר מקורות המכשיר.

שינוי ה- CSC הפעיל במכשירי סמסונג

כשאתה עובר לכרטיס SIM ממדינה אחרת, הגאדג’ט שלך ינסה לשנות את ה- SIM CSC. אם הפעולה מצליחה, תקבל קופץ המבקש ליישר את המידע החדש עם ה- CSC הפעיל. זה ישנה בהצלחה את אזור התצורה, אולם התהליך דורש איפוס מפעל. למרות שמדובר בהליך הנפוץ, ניתן גם לשנות את ה- CSC באופן ידני. אם אתה חושב על ההדרכה שלב אחר שלב, כמו גם על הרישום של כל קודי CSC של סמסונג, בדוק את הפוסט למטה!

הדרכה לשינוי CSC
שנה CSC במכשירי סמסונג – קודי CSC של סמסונג

CSC או בית CSC – מה ההבדל?

הורדת הקושחה המלאה עבור כל סוג של גאדג’ט של סמסונג חייבת לספק לך 5 קבצי MD5 נפרדים. סכום MD5 מוודא כי שלמות הקובץ. בדוק את ההדרכה שלנו כדי לגלות בדיוק כיצד לאשר את MD5 ב- Windows, Mac, כמו גם ב- Linux. שמותיהם מתחילים ב- AP (מערכת, ספק, גרעין כמו גם רכיבים אחרים), BL (מעמיס אתחול), CP (מודם), CSC כמו גם HOME_CSC. אמנם אנו רוצים להתמקד בשני האחרונים, אך תוכלו לגלות הרבה יותר מידע על הקושחה של סמסונג במדריך ODIN שלנו (קישור למטה). אם אינך מכיר את הכלי הזה, זה גם מועיל לסעיף הבא, אם אתה רוצה לעשות קצת מהבהב.

קבצי קושחה של סמסונג
CSC כמו גם HOME_CSC נדרשים למטרות שונות, כמו גם אתה צריך לבחור זה או אחר, תלוי ביעד שלך. בכל מקרה, הנה ההבדל בין CSC כמו גם HOME_CSC:

CSC – אם תבהב את קובץ ה- CSC, הוא יעשה איפוס מפעל של גאדג’ט הגלקסי שלך, כמו גם לנגב את כל הנתונים תוך התקנת קושחה חדשה כדי להביא את הגאדג’ט שלך לאותה מצב כמו שרכשת אותה. בחר ב- CSC אם אתה רוצה התקנה נקייה.

HOME_CSC – לעומת זאת, אם ברצונך לשמור על נתוני הטלפון של סמסונג כמו גם הגדרות אפילו מהבהבים בקושחת המניות, אתה יכול לבחור את הקובץ HOME_CSC.

אם ברצונך להגדיר קושחה או עדכון מערכת בצורה נקייה, CSC הוא זה לבחירה. במקום זאת, אם אתה מתקיןnull