אמזון מכריזה על ראש הממשלה 2016 עם למעלה מ 100,000 הצעות

בהמות בקמעונאית האינטרנט, אמזון, חשפה רשמית כי היא תקיים את אירוע השיווק השנתי השני של ראש הממשלה 2016 ב- 12 ביולי הקרוב.

אם אינך רוכש שגרתי של מוצרים מאוסף הרוח של אמזון, אתה עלול לגלות את עצמך מגרד את הראש שלך בביבוש ותוהה מהו יום ראשוני בדיוק. כדי לתגמל עוד יותר לקוחות של אמזון פריים, העסק מקיים אירוע של יום אחד בלבד להכניס הצעות וכן חיסכון בעלויות המוצעות אך ורק לחברי פריים שמשלמים את דמי החברות השנתיים בסך 99 דולר.

אין זה מפתיע שאמזון נרגשת לחשוף את יום הראשי השני שלה אי פעם. בטיול הראשון שלה בשנה שעברה עסקים טיפל לתפוס מכירות שוברות שיאים, ומכר הרבה יותר יחידות במשבצת היחידה הזו 24 שעות חֶברָה. רמת הריבית הזו לא רק שמשמעה שאמזון הצליחה לתפוס הרבה יותר חברים ראשוניים חדשים מאי פעם, אולם המוכרים באמזון מנצלים את ההגשמה על ידי שירות אמזון (FBA) שמחים באותה מידה במכירות שוברות שיא בזכות הקידום.

אותם מוכרים בדיוק ישמחו ללא ספק כי יום פריים יום חוזר. כמו גם צרכנים שרוצים לקבל מציאה שפשוט לא תוצע למנויים שאינם פריים ביום. כחלק מהאקסטרווגנזה של יום השנה, אמזון מושכת הרבה יותר ממאה אלף הצעות ברחבי העולם עם עדכונים להצעות שמתרחשות כל חמש דקות בערך.

בנוסף, אמזון תספק גם מבצעים מובחנים במיוחד כמו גם מבצעים מיוחדים המותאמים לא רק במנויים של Prime, אולם לאותם צרכנים שבבעלותם הד של אמזון, Echo Dot או Amazon Tap.

אמנם אמזון לא חשפה בפירוט את ההצעות שיוצעו כחלק מהמבצעים של השנה, אך הנה מה שיש לה לציין למה החברים יכולים לצפות:

-הלכילים נגמרים -חברים יכולים לקנות הצעות בכל המכשירים, כמעט בכל הקטגוריות, בכל מדינות ראש הממשלה.
-העלויות של טלוויזיות -מלאי ההצעה של טלוויזיות בארה”ב יהיה כמעט 2X מאשר Black Friday כמו גם Cyber ​​Monday יחד.
-טויס כל הזמן -חברים בארה”ב יגלו את הצעות צעצוע כמעט כל הזמן ביום ראש הממשלה.
-Watch-a-Deal-עקוב בקלות כמו גם קנה כל סוג של הצעה בזמן שהם בבית או בדרכים עם אפליקציית Amazon. גלה הרבה יותר באתר Amazon.com/watched.
-נוח על ידי סיווג-קניית הצעות משופרת לאחרונה מפותחת כדי לסייע ללקוחות מהירות הצעות לפי קטגוריה.
-אלקסא מבצעים -יהיו יתרונות להיות הבעלים של Amazon Echo, Echo Dot או Amazon Tape ביום ראש הממשלה.
יותר מוכרים -כפליים מכמה מוכרי חברות קטנים ברחבי העולם משתתפים השנה בפריים דיי.
-מסת יותר לצפייה -החברים יגלו הצעות מדהימות בכמה מסדרות הטלוויזיה המובילות של ימינו, כמו גם סרטי שוברי קופות בולטים להשכרה או לרכוש וכן להזרים מייד בווידיאו של אמזון.

זו עשויה להיות רק המכירה השנייה השנתית של ראש הממשלה, אולם נראה שהעסק מגלה מהבעיות המעטות כמו גם שגיאות שבמקום שעבר בשנה שעברה. באופן ספציפי הרבה יותר, פתרון בעיות מלאי נמוך על ידי הצגת מלאי נוסף למוצרים ספציפיים שצפויים להיות פופולריים:

לאחר מכירות השיא של השנה שעברה, שיפרנו משמעותית את המניה מאחורי מספר עסקאות רבות. למעשה, בארה”ב יש לנו כמעט כפול מיחידות הטלוויזיה בהשוואה ל Black Friday כמו גם Cyber ​​Monday יחד.

זה לא רק האירוע העיקרי ב- 12 ביולי שמנויים ראשוניים יכולים להסתכל קדימה. החל מה -5 ביולי עם ה- 11 ביולי אמזון תפעיל הצעות ספירה לאחור שונות כמו “צרור טלוויזיה בגודל 32 אינץ ‘עם מקל טלוויזיה מסתיים במחיר של 119.99 דולר” כמו גם הרבה יותר. מבצעים אלה נועדו לא רק כדי לחסוך כסף, אולם גם כדי להגביר את ההנאה לקראת היום הענק. האם אתה מוכן לחיסכון?

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.