5 משחקי אנדרואיד הטובים ביותר של 10 מגה-בייט שאתה צריך לנסות

אני גיימר סמארטפון רגוע. למרות שאני בעיקר משחק משחקים כמו PES, Far Cry וכו ‘במחשב שלי, לפעמים אני משחק משחקים גם באנדרואיד שלי, כמו, כשאני בחוץ כמו גם מחכה למשהו, או במהלך הנסיעות. יום אחד חיפשתי כמה משחקים בגודל נמוך עבור אחי הצעיר יותר כאשר היה לי מושג זה להרכיב רשימה של 10 משחקי אנדרואיד של 10 מגה -בייט לאתר.

עכשיו, להרוג זמן רב בנסיבות כאלה משחקי סמארטפון זה האפשרות הטובה ביותר. זו הסיבה שאני בוחר משחקים קטנים יותר (גם בגודל וגם במשחקים) מכיוון שלא אשחק אותם כל הזמן, אני מגלה שעדיף לשמור על משחקים שהם קלים כמו גם הם פשוטים לשחק. אם אתם מחפשים כמה רוצחי זמן קלים, ממש כאן הם 5 משחקי אנדרואיד קלים ביותר משקל קל משקל. משחקים אלה קלים על אחסון כמו גם משאבים, אולם לא על הכיף!

משחקי אנדרואיד 10 מגה -בייט

פיצוץ בועה 2

Bubble Blast 2 הוא אחד המשחקים הפשוטים ביותר אך הממכרים ברשימה זו. במתחם הקל הזה, אתה מקיש על מספר בועות על המסך, כמו גם עושה זאת שינויים בצבעם, כמו גם מפעיל אותן להתרחב כמו גם לחבר את עצמם לבועות הקרובות ביותר. הבועות מתפרצות בתנאים ספציפיים כמו גם קבעו תגובת שרשרת ברכישה כדי להיפטר מהם.

בדוק גם: 4 אפליקציות טפטים מדהימות לאנדרואיד [#4]

Bubble Blast 2 יש הרבה רמות מדהימות, וודא שלא יימאס לך בקלות!

[GooglePlay url = ”″/]
אור דוהה

אור דהייה הוא משחק פלטפורמה בו עליכם לנווט במבוך לפני שהאור שלכם ידהים. עליכם לאסוף גבישי אור כדי להטעין את האור שלכם כמו גם להגיע לקו השטח לפני ששרר החושך.

[googleplay url = “”/]
שמיים מתגלגלים

בשמיים, תקפצו על אתגרים כדי לציין ציון גבוה. כשאתה ממשיך להתקדם, אתה אוסף מטבעות כמו גם שומר על עצמך ממכשולים שונים. הקש כאשר לקפוץ, הקש פעמיים כדי לקפוץ גבוה יותר. ככל שהמשחק יתקדם, הדמות שלך תשכפל כשאתה עובר עם בקתות ידידותיות לסביבה. אמנם זה עשוי להראות מועיל (לאיסוף מטבעות נוספים), אך זה עשוי להיות מאתגר לנהל שתי דמויות בבת אחת.

Sky מציע לך שעות של כיף מכיוון שיש בו הרבה יותר ממאה רמות שונות לשחק כמו גם בחירה גדולה של דמויות לפתיחת הנעילה.

[googleplay url = “”/]
נתיב פולי

Poly Path הוא משחק קל שזקוק למעט עניין כמו גם להתמקד כשאתה מדריך כמה “חבר’ה קטנים” בדרך הטובה ביותר. זו ידית טובה למשחק המסורתי בו היית צריך להנחות נקודות צבעוניות לצינורות שלהם. נתיב פולי הוא בדיוק כזה. לדוגמה, אם אתה מקבל נקודה בצבע אדום, אתה צריך להדריך אותו לצינור האדום (במקרה זה, מעגל) עם מסלול מוזר ומבלבל. השביל מתקשה ככל שהרמה עולה.

מומלץ עבורך: 5 משחקי אנדרואיד הטובים ביותר מתחת ל 20 מגה -בייט

לנתיב פולי יש למעלה ממאה רמות מובחנות כמו גם הרבה דברים לפתיחת הנעילה.

[googleplay url = “”/]
שריון: מעגלי צבע

שריון: מעגלי צבע זה כיף כמו גם פשוט לשחק את המשחק בו אתה צריך לרסק את המעגלים תוך שימוש בכדור. במשחק יש הרבה מעגלים צבעוניים כמו גם מעגלים. עליכם לנצל את הכדורים כדי לירות במטרה המאובטחת במרכז תוך השמדת ההגנה על קירות מפני קירות בעלי צורה מעגלית. לבנים מסוימות ניתנות לרסק, בעוד שאחרים חוסמים את הדרך שלך. במקרים מסוימים הם גם מחליפים סיבוב כמו גם מעבר דירה לצד השני. הכל קשור לכישורי התגובה שלך. נסה את המשחק הזה של 10 מגה בייט עכשיו!

[googleplay url = “”/]
אתה יכול להיות כמו:

10 משחקי אנדרואיד הטובים ביותר משנת 2016

10 משחקי אנדרואיד הטובים ביותר מתחת לגיל 15MB

5 משחקי אנדרואיד הטובים ביותר מתחת לגיל 20 מגה -בייט