הוסף משגר אפליקציות מהיר למסך הנעילה של iOS 7 עם ‘Swipey’ [Video]

ציוצים של Jailbreak נוטים ליפול לאחת משתי קטגוריות. הקטגוריה הראשונה היא עבור ציוצים שהופכים את חוויית ה- iOS לחוויה יותר לחיות איתה באמצעות אסתטיקה משופרת. דברים כמו חבילות אייקונים, נושאים לאפליקציות וגופנים מותאמים אישית וכו ‘משתלבים בקטגוריה זו, כפי שאתה יכול לדמיין.

הקטגוריה האחרת מיועדת לציוצים פונקציונליים. ציוצים המשנים את אופן הפעולה של iOS, בדרך כלל ברמה נמוכה מאוד. זה יכול לכלול ציוצים כמו Mywi, MailEnhancer ושאר ציוצים פופולריים אחרים הנוטים לקבל תשומת לב רבה בקהילת Jailbreak, במיוחד בקרב האנשים הטכניים הרבה יותר שם בחוץ.

עם זאת, קיימת קטגוריה שלישית שאנו מעוניינים בה במיוחד, אך במקרים מסוימים מפספסים. זו הקטגוריה של ציוצים שעושים דברים פנטסטיים אבל גם נראים נהדרים בזמן שהם עושים את זה. אוקסו היה מתאים לחשבון כאן, ובעוד שהריבוי המשימות של iOS 7 מרמז כי אוקסו אינו חיוני כמו שהיה לפני מספר חודשים, אין ספק כי יש לה כל ספק מקומו בהיסטוריה שוברת הכלא.

הקטגוריה השלישית ההיא היא גם המקום בו השקנו את הצביעה שפורסמה זה עתה על ידי המפתח טיילר נטלטון, בשם Swipey.

Swipey זמין ב- Cydia Best מ- Bigboss Repo ומחיר במחיר של $ 1.99, שניהם משנה את הדרך בה אנשים ישתמשו במכשירי iOS שלהם כמו גם להיראות יפה בזמן שהוא עובד הקסם שלו. מה שסוויפי עושה אולי לא לגמרי חדש, אבל זה קח חדש על זה.

Swipey, כפי שאתה יכול לראות מהסרטון שהטמעת למטה, הוא ציוץ המאפשר להפעיל אפליקציות היישר ממסך הנעילה של iOS 7. החלקה כדי לבטל את נעילת המכשיר תביא משתמשים לממשק מסוג Switcher-type המסך המלא שניתן להחליף שוב להעברה לאפליקציה הבאה. השקת האפליקציה הנדרשת היא פשוט מקרה של הפקה עליה במקום להחליק, ובמקרה זה האפליקציה מובאת לקדמת הבמה והטלפון לא נעול.

יש כבר המון ציוצים המאפשרים השקת אפליקציות ממסך הנעילה, וחלקן אכן טובות מאוד. Take של נטלטון הוא קצת שונה מאלה, וטוב לראות מפתחים שעדיין עובדים על דרכים חדשות, ואולי טובות יותר לעשות דברים שאחרים עשויים להיחשב כמצורפים על ידי אחרים.

זמין להורדה מ- Bigboss Repo, כפי שדיברנו קודם, והוא תואם רק למכשירים המריצים iOS 7. וכן, למקרה שאתה תוהה, הצביעה תואמת גם מכשירי A7 של 64 סיביות. ניתן להגדיר את הגדרות ה- TWEAK מאפליקציית הגדרות iOS.

להדרכות בנושא אופן סיאור, עיין:

iOS 7 – 7.0.4 Jailbreak: הורד Evasi0n 7 לאייפון 5S, 5C, 5, iPad, iPod Touch [Windows / Mac]

Jailbreak iOS 7 – 7.0.4 ללא קשר לאייפון 5S, 5C, 5, 4S ועוד הרבה עם EVASI0N 7 [הדרכה וידאו]

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של ה- iPhone שלנו ואת גלריית האפליקציות של iPad כדי לחקור הרבה יותר אפליקציות עבור ה- iPhone, iPad ו- iPod Touch שלך.

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך בכל העדכניים ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.