טבר לאנדרואיד מביא את כל העדכונים החברתיים שלך לווידג’ט שימושי אחד

יישומון טאבלט חדש של אנדרואיד עשוי לגרום לגישה לכל אנשי הקשר שלך, לאירועי לוח שנה כמו גם רשתות מדיה חברתית פשוטות כמו פאי, כמו גם הטובות מכל, זה חינם.

אנחנו לא מכסים אפליקציות רבות המיועדות במיוחד לטאבלטים אנדרואיד כאן ב- Redmond Pie. רבים מכם עשויים להאמין שהסיבה לכך היא סוג כלשהו של מעריצים לאייפד של אפל, עם זאת היית טועה. ראו, אנו אוהבים חדשנות ממש כאן במגדלי רדמונד פאי, אולם הנושא הוא, טאבלטים של אנדרואיד פשוט לא נרשמים באמת לרדאר מכמה סיבות. זה העיקרי הוא היעדר אפליקציות.

עם זאת, Widget Tabr הוא אפליקציה אחת שתפסה את תשומת ליבנו.

ובכן, אנו מציינים את האפליקציה, אולם כפי שהשם מרמז, Widget של TABR הוא יותר ווידג’ט מאשר אפליקציה, אולם היא כמעט מספיקה לפונקציות המבוא, כך שתוכלו פשוט להומור אותנו לרגע.

מה שעושה טבר ווידג’ט הוא באמת די פשוט, עם זאת אנו קובעים שאחרי שראינו את זה, כמו גם אם כולם האמינו על כך אז טבר ווידג’ט לא היה תופס את עיננו. מה שהווידג’ט עושה הוא לספק גישה לנגיעה למגוון פונקציות שרבים מאיתנו המקוונים את חיינו באינטרנט תלויים בהם.

לדוגמה: Widget TABR יכול לסנן את כל אנשי הקשר שלך, וזה די שימושי בפני עצמו. זה יכול להראות גם את כל פגישות השנה שלך, בנוסף לרשת מדיה חברתית לבחירתך. רוצה את אנשי הקשר שלך, לוח שנה כמו גם זרם פייסבוק במגע של אצבע בווידג’ט גדול שממלא את מסך הטאבלט שלך? של התוכנית שאתה עושה, כמו גם Widget Tabr הוא רק הפיתרון.

אה, כמו גם הזכרנו שהווידג’ט יכול גם לסקר את כל סימניות האינטרנט המועדפות עליכם?

לאחר הורדתם בחינם מחנות Google Play, תדרשו גם כמה אפליקציות נחוצות, שהן גם בחינם. ההורדות הנוספות משמשות כדי להוסיף כמה מהביצועים לווידג’ט עצמו, כך שתרצו לתפוס אותן.

Widget Tabr הוא אחד האפליקציות הבודדות בחנות Google Play שפותחה עם טאבלטים בראש, ולכן אנו משבחים את המעצב על כך. לרוע המזל, האנשים שמאחורי הווידג’ט הזה נמצאים במיעוט, כאשר טאבלטים המונעים על אנדרואיד עדיין נשכחים מאוד בקרב מפתחי אנדרואיד.

הורד את Widget Tabr עבור Android [קישור Google Play]

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

Blingboard: ווידג’ט חברתי לאנדרואיד מאפשר לך להתמודד עם כל ההודעות החברתיות שלך במקום אחד

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של Android שלנו כדי לבדוק אפליקציות נוספות עבור מכשיר אנדרואיד שלך.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.